Over ons

Je bent van harte welkom bij Clubhuis De Zuidwal!

Sinds 1 oktober 2019 zijn Dennis en Corin van den Hoogen de pachters van Clubhuis de Zuidwal op dit prachtige plekje in Nijkerk aan het water. Veel Nijkerkers kennen ons al vanuit onze andere onderneming, een entertainment- en evenementenbureau waarmee wij onder andere de zomerfeestweek en de horeca in de ijsbaan mee organiseren. In 2016 kochten wij onze eerste boot, een Peerenboom. Een jaar later, na uitbreiding van de haven, kregen wij een ligplek bij De Zuidwal. Sindsdien werd dit echt ons favoriete plekje. In 2019 kregen wij de kans om aan het werk te gaan op deze mooie plek in Nijkerk aan het water. Wat een leuke uitdaging! We hebben gezellige gasten, leuke activiteiten en natuurlijk mooie uitzichten. De fijnste werkplek van Nijkerk, dachten wij zo. Dit moet je eigenlijk zelf gezien hebben! Je bent van harte welkom!

”We hebben gezellige gasten,
leuke activiteiten en natuurlijk mooie uitzichten.”

Corin & Dennis

Bekijk ons clubhuis

Bel of mail ons

E-mail

 info@clubhuisdezuidwal.nl

Telefoonnummer

+31 (0)33 303 07 75

Ons adres

Hulckesteijn 4 Nijkerk